Aktualności

„Apka, Świdnicka Mapka”

Kochani! Już od środy rozpoczynamy działania finałowe w ramach projektu „Apka, Świdnicka Mapka” Po blisko dwóch latach działalności młodzieży z grupy Apkowicze, gmina Świdnica doczekała się swojej pierwszej aplikacji webowej z grą terenową!  Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy zgłosić się telefonicznie (68 327 33 22) lub napisać do nas na naszym Facebooku! Wówczas przekażemy wszystkie niezbędne materiały i instrukcje!  Nie czekaj! Zgłoś się już dziś i spróbuj rozwikłać naszą fotograficzną zagadkę! Nie zapomnijcie też zajrzeć na Ogrodową 37 od czwartku! Na budynku GOK znajdziecie wystawę plenerową projektu! 
Projekt został dofinansowany ze środków Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego 2019.
Kochani! Już od środy rozpoczynamy działania finałowe w ramach projektu "Apka, Świdnicka Mapka" ❤ Po blisko dwóch latach działalności młodzieży z grupy Apkowicze, gmina Świdnica doczekała się swojej pierwszej aplikacji webowej z grą terenową! 🥰 Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy zgłosić się telefonicznie (68 327 33 22) lub napisać do nas na naszym Facebooku! Wówczas przekażemy wszystkie niezbędne materiały i instrukcje! 🙂 Nie czekaj! Zgłoś się już dziś i spróbuj rozwikłać naszą fotograficzną zagadkę! ❤ Nie zapomnijcie też zajrzeć na Ogrodową 37 od czwartku! Na budynku GOK znajdziecie wystawę plenerową projektu! 🙂 --- Projekt został dofinansowany ze środków Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego 2019.