Na zajęciach plastycznych grupy „Astry junior” powstały organizery na biurka.

Może to w związku ze świątecznymi porządkami?

Na zdjęciach autorki ze swoimi pracami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza utalentowana grupa najmłodszych plastyczek pod wdzięczną nazwą „Astry Junior”  tworzy na swoich zajęciach wspaniałe dzieła. Pod czujnym okiem instruktor p. Małgosi Stefańskiej są w stanie wyczarować cuda.

Ostatnio grupa swój cykl prac malarskich rozpoczęła od pięknych wiosennych pejzaży.

 

 

Następnie na kolejnych zajęciach dzieci tworzyły wspaniałe kolorowe pisanki na kartkach oraz w wersji 3D – dekorując styropianowe jajeczka stylem decoupage. Ozdobione również zostały wytłoczki na jajka.

 

 

Natomiast w przerwach dzieci często ponosi wyobraźnia i wtedy tworzą rozmaite kolorowe dzieła. Przy każdym z tych zadań jest wielka radość!

 

 

Grupa spotyka się w każdy PONIEDZIAŁEK w godz. 17:00-18:00.

 

 

 

 

 

 

 

Za oknami zima, a na zajęciach plastycznych małe "Asterki" wyczarowywały kwiatowe kapelusze. Powstały piękne nakrycia głowy, które przydadzą się

podczas letnich przyjęć w ogrodzie (i nie tylko). Kolorowej zabawy!

 

 

 
 
 
 
 
Dzieci z grupy "Astry Junior" na zajęciach plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Świdnicy wykonywały prace-prezenty dla babci i dziadka z okazji zbliżającego się ich święta. Powstały piękne obrazki w drewnianych ramkach ozdobionych przez dzieci.
 

 

 

 

Jedna z namłodszych grup, ale najbardziej.. kreatywnych! Pomysłów im nie brakuje, a i talentów mają mnóstwo. Grupa dzielnie tworzy wspaniałe dzieła pod czujnym okiem p. Małgosi Stefańskiej, która zawsze doradzi i pochwali dobrym słowem. Grupa wciąż się rozrasta. Choć jest to póki co pierwiastek żeński, to chętnie zapraszamy również chłopców :) Zawsze jest dużo radości, dobrego humoru i.. twórczych działań.