Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna

organizując wieczory literackie w bibliotece świdnickiej

pragną zaoferować swoim mieszkańcom i czytelnikom spotkania utrzymane

w kameralnej i refleksyjnej atmosferze.

Taki właśnie nastrój towarzyszył uczestnikom spotkania literackiego podczas

wieczoru  z cyklu „Na Długiej 25” w dniu 25 stycznia 2018 r. o godz. 17:00.

Naszym gościem honorowym była pani Anna Tomalka.

Zaprezentowane zostały jej niedawno wydane wiersze z tomiku „Przepisane z życia”.

W nastrojowym klimacie płonących świec poezję pani Anny czytali mieszkańcy

Świdnicy (Katarzyna Bareła, Małgorzata Daszczyszak, Anna Felińska, Bogumiła Hajdasz,

Aleksandra Miłek, Monika Patryn, Bożena Trubiłowicz, Wanda Wojtkowiak, Janina Zuzewicz), oraz dzieci z parafialnej scholi (Zuzanna Micek, Hanna i Franciszek Patryn, Milena Rożniatowska).

Przeplatając recytowane wiersze nastrojową muzyką, dodatkowo wprowadziliśmy miły nastrój podczas tego wyjątkowego wieczoru.

Przy herbatce i poczęstunku uczestnicy wieczoru wyrazili  uznanie dla pani Anny i jej twórczości, mówili że w jej poezji każdy znajdzie coś dla siebie, coś co jest dla niego ważne

- Boga, miłość, przebaczenie…

Miłym zaskoczeniem i niespodzianką dla wszystkich uczestników spotkania był prezent

od pani Anny w postaci tomiku „Przepisane z życia” ze specjalną dedykacją i autografem poetki.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy pani Annie Tomalce i wszystkim uczestnikom spotkania.