Kraina Tańca  "maluchy" :

 Ta wspaniała grupa jest najbardziej... roztańczona! To żywioł energii! A może nawet kilka żywiołów w jednym czasie na parkiecie :) To tutaj sala rozgrzewa się przez nasze dzieciaki. Zawsze radosne i chcące uczyć się czegoś nowego. Bardzo nas cieszy, że grupa wciąż się rozrasta. Nasze maluchy pięknie tańczą i czerpią z zajęć jak najwięcej. Nasi instruktorzy wspaniale prowadzą zajęcia, co przede wszystkim budzi nasze i rodziców zaufanie.

 Zajęcia odbywają się w każdą Środę  w godz. 17:00-17:45 

 

 Kraina Tańca "młodzież" :

 "Gdzie jest ta dzisiejsza młodzież...?" Ano jest i bardzo dobrze się bawi w naszym Gminnym Ośrodku Kultury w czasie zajęć z Krainy Tańca. Jesteśmy dumni, że mamy taką wspaniałą grupę! To właśnie one uświetniają nasze uroczystości, spotkania czy imprezy. Nasza zdolna młodzież, która wie jak wspaniale spożytkować swoją energię. A mają jej wiele. Najlepiej sami się przekonajcie i wpadnijcie na zajęcia :)

 Zajęcia odbywają się w każdą Środę w godz. 18:00 - 18:45 

 

 

Zajęcia taneczne dla dzieci i  młodzieży w gminie Świdnica. To nowe warsztaty w Gminnym Ośrodku Kultury w Świdnicy, które prowadzi zielonogórska szkoła Kraina tańca.

 

Harmonogram zajęć:

 

17:00-17:45 - zajęcia taneczne dla PRZEDSZKOLAKÓW i klas I-III
18:00-18:45 – zajęcia taneczne dla klas IV-VII i GIMNAZJUM

 

Zajęcia są odpłatne – 50,00 zł os./mies.

 

WARSZTATY TANECZNE

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Środa - godz. 17:00-20:00

Sala widowiskowa w GOK w Świdnicy.

 

Kraina Tańca