Aktualności

Kultura zdalnie

Grafika przedstawia ekran w którym pracownicy GOK prowdzą warsztaty plastyczne

NOWOŚĆ W GOK – kulturalne boksy!

#kulturazdalnie
Gminny Ośrodek Kultury na bieżąco obserwuje sytuację związaną z koronawirusem w naszym regionie. W związku z tym, że GOK to miejsce, w którym spotykają się na zajęciach
i warsztatach dzieci, seniorzy z różnych miejscowości i placówek oświatowych, a instruktorzy zajęć prowadzą kilka grup, to postanowiliśmy, że zawieszamy chwilowo stacjonarne warsztaty artystyczne i wszystko przenosimy do internetu oraz lekcji indywidualnych i zdalnych.

  Uczestnicy, którzy zapisani są na nasze zajęcia będą otrzymywali od nas bezpłatne BOKSY KULTURALNE.  W paczce znajdą się m.in. temat zajęć, materiały plastyczne oraz instrukcja. Boksy będą do odebrania w GOK. Jeżeli chcecie dołączyć do #kulturazdalnie i otrzymać boks z zadaniem ceramicznym, rękodzielniczym bądź z zabawą artystyczną dla maluszka, to skontaktujcie się ze świdnickim domem kultury. Ilość boksów kulturalnych jest ograniczona.

ZACZYNAMY OD 26 PAŹDZIERNIKA!
Więcej informacji niebawem…

Dodatkowo na bieżąco na profilu społecznościowym i kanale na Youtube instytucji będą publikowane filmy i zdjęcia z inspiracjami plastycznymi oraz nasze wydarzenia kulturalne. 

Trzymajcie się zdrowo i bezpiecznie! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *