I mamy finał, nadszedł czas zaprezentować własne gry planszowe mieszkańcom Świdnicy. Ciekawe czy się spodobają?

 

 

 

 

No i stało się. Wiemy już wszystko o grach i zaczynamy tworzyć własne. Pomysłów wiele, nie wiadomo na który się zdecydować. 

 

 

 

 

 

 

Kolejne spotkanie zapowiada się ciekawie. Do Gminnego Ośrodka Kultury w Świdnicy przybył kolejny Pan Piotr Eros - z Zielonogórskiego Klubu Fantastyki AD ASTRA. Dzisiaj poznajemy różnego rodzaju gry. Dwóch Panów prezentuje nam różne gry i przedstawia specyfikę każdą z nich. Nikt z nas nie wiedział, że są tak świetne gry , które pozwalają spędzać czas wolny w inny sposób niż dotychczas. Już nie możemy się doczekać kiedy powstaną nasze gry. Super!

 

 

 

 

 

Dzisiaj przybył do nas Pan Mamert Janion z Zielonogórskiego Klubu Fantastyki AD ASTRA na zaproszenie młodzieży. Od dzisiaj Pan Mamert zostaje z nami i będzie naszym instruktorem, który pokaże nam w jaki sposób tworzyć gry planszowe od podstaw, a także będzie przyglądał się naszym zmaganiom i służył pomocą.

 

 

 

 

 

W końcu dotarły gry, które zamówiliśmy. Zaraz rozpoczną się rozgrywki.

 

 

 

 

 

Pierwsze spotkanie organizacyjne za nami, młodzież zadowolona już wybrała gry planszowe w których chciała by się zmierzyć z kolegami. Nie pozostaje nam nic innego jak złożyć zamówienie i czekać na przesyłkę. Już nie możemy się doczekać.

 

 

 

Spotkania zachęcające młodzież do uczestniczenia w projekcie trwają. Dzisiaj odwiedzamy szkołę w Świdnicy.

 

 

 

 

Zapraszamy młodzież w wieku 13-19 lat do udziału w projekcie

,,Offline - gramy w planszówki"

I spotkanie organizacyjne odbędzie się 8.03.2018 r. (czwartek) o godz.17:00

w Gminnej Bibliotece Publicznej w Świdnicy ul. Długa 25.

Nie siedź w domu ,przyjdź do nas.