Aktualności

Świdnicka kultura podczas Dni Ziemi Świdnickiej 2019

Zaprezentuj się na Dniach Ziemi Świdnickiej

Jesteś lokalnym twórcą i chcesz przygotować stoisko promocyjne lub handlowe?
Masz talent i chcesz wystąpić na scenie? A może myślisz o  zorganizowaniu pokazów, warsztatów artystycznych lub sportowych? Nie czekaj i pokaż się podczas święta naszej gminy. Zapraszamy do udziału w projekcie „Świdnicka Kultura”. Przedsięwzięcie to złożymy z wielu mini wydarzeń realizowanych w jednym miejscu i czasie. „Wydarzenie” to każda forma aktywności mająca na celu promocję produktu  i wpisująca się w konwencje m.in. taneczne, muzyczne, teatralne, plastyczne (wystawa, plener, pokaz, mobilne muzeum, warsztaty), sportowe, a także wystawiennicze – wszelkie stoiska promocyjne, z rękodziełem ludowym, potrawami regionalnymi, prezentacje zawodów artystycznych czy stoiska promujące firmy oraz przedsiębiorców prywatnych.

„Świdnicka kultura” odbędzie się podczas Dni Ziemi Świdnickiej – 15 czerwca 2019 r.  w godz. 15:00-19:00. Udział w projekcie jest otwarty. Zapraszamy do współpracy instytucje, stowarzyszenia, osoby prywatne, przedsiębiorców, szkoły, przedszkola, indywidualnych twórców  oraz wszystkich pragnących współtworzyć tegoroczne święto naszej gminy.

Liczymy na waszą pomysłowość i kreatywność w ukazaniu bogactwa artystycznego, sportowego  i gospodarczego gminy Świdnica. 

Propozycje współpracy należy składać na formularzach
(w formie papierowej lub elektronicznej)
w terminie do 5 czerwca 2019 r. na poniżej podany adres:

Gminny Ośrodek Kultury, Ogrodowa 37, 66-008 Świdnica

e-mail: sekretariat@gokswidnica.pl

z dopiskiem: „Świdnicka kultura”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *