Gminna Biblioteka Publiczna w Świdnicy włącza się ogólnopolską akcję Narodowe Czytanie.
Tym razem przy wspólnym stole będziemy czytać fragmenty powieści Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem”.
![]()
W wydarzeniu wezmą udział Izabela Mazurkiewicz-Kąkol Wójt Gmina Świdnica Lubuskie oraz podopieczni Domu Seniora ze Świdnicy. ![]()
Zapraszamy do biblioteki wszystkich tych, którzy chcą posłuchać lub wspólnie z nami poczytać „Nad Niemnem”. ![]()
Wydarzenie odbędzie się 13 września o godz. 11:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Świdnicy.
Do zobaczenia na Długiej 25. ![]()
![]()
