Młodzi instrumentaliści z Gmina Świdnica Lubuskie zawładnęli dzisiaj sceną! 

Jedenastu śmiałków powitała serdecznie Wójt Gminy Świdnica – Izabela Mazurkiewicz-Kąkol, która objęła honorowym patronatem cały program LKA w naszej gminie! 
Wysoki poziom uczestników sprawił, że jury w składzie: Paulina Szewczyk – Dyrektor GOK, a także muzycy: Jakub Bartusz oraz Dominik Ochocki nie mieli łatwego zadania 
Uczniowie z Szkoła Podstawowa w Świdnicy oraz Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem pokazali się z bardzo dobrej strony! Część uczestników, gry na instrumencie, uczy się już o wielu lat, a część swoją muzyczną przygodę rozpoczęła kilka miesięcy temu! 
Po burzliwym obradach końcowy wynik konkursu przedstawia się następująco:
KATEGORIA I:
– NOMINACJA: Antoni Zapotoczny
– WYRÓŻNIENIE: Lea Żelek
KATEGORIA II:
– NOMINACJA: Julian Nowacki, Wiktor Brzyśkiewicz
– WYRÓŻNIENIE: Zuzanna Paniec
KATEGORIA III:
– NOMINACJA: Hanna Kamińska
– WYRÓŻNIENIE: Krzysztof Kuchta
…pozostali uczestnicy: Kamil Kremens, Wojciech Kremens, Oliwier Niszczot, a także Hanna Babińska 
