SZACH-MAT! Ruszamy z zajęciami szachowymi!

Nie zwalniamy tempa 😅 i ruszamy z wyczekiwaną przez Was grupą szachową dla dzieci i dorosłych! 💪♟🔥
Zajęcia poprowadzi dla Was mieszkaniec naszej gminy – Piotr Nowicki! ♟🤩
Piotr jest trenerem i sędzią szachowym od 10 lat! Jako zawodnik był laureatem półfinału mistrzostw Polski w szachach do lat 18, wielokrotnie wygrywał mistrzostwa województwa w różnych kategoriach wiekowych i w różnych systemach rozgrywek!
 
Zajęcia ruszają od 6 lutego!
Ilość miejsc w grupie jest ograniczona! 🙂

Promocja książki „Sen”!

Zapraszamy wszystkich miłośników literatury… i nie tylko 🙂 na spotkanie autorskie z Aleksandrą Kurzawą! 💚

💬 Autorka będzie promować swoją najnowszą powieść w 🏠świdnickiej bibliotece – 📅 25 stycznia o godzinie ⏰17.00!
W ramach wydarzenia odbędzie się również wystawa prac młodzieży, która wzięła udział w konkursie przy okazji wydania książki! 🙂

Egzemplarze do przeczytania znajdziecie w naszej bibliotece, a także bibliotekach szkolnych w Świdnicy i Słonem.


Książka „Sen” została wydana ze środków gminy Świdnica w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Spotkanie odbędzie się ramach Dyskusyjnego Klubu Książki

Zimowy Klub GOK!

Dograliśmy właśnie harmonogram zajęć w pierwszym tygodniu FERII ZIMOWYCH! 💪❄️⛄️
Mnóstwo ciekawych tematów gwarantują świetną zabawę! 😎
 
 
Ilość miejsc w grupach ograniczona 🙂
💰Koszt: 20 zł od osoby za poszczególne zajęcia
👨‍🦰 Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym

Rusza nowa grupa – SENIOR CAFE!

Rusza nabór do naszej nowej sekcji artystycznej – SENIOR CAFE! 🦳👩‍🦳👨‍🦳
Bo przecież jesień życia wcale nie musi być nudna! 😍😎

💬 Czym będziemy się zajmować na zajęciach?
Szykujemy dla Was wachlarz niespodzianek! Spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty kreatywne, zajęcia ruchowe! Wszystko to okraszone będzie wspólnymi pogaduchami przy kawie! 🙂 Jednym słowem chcemy stworzyć przestrzeń kulturalno-rozrywkową dla seniorów z naszej gminy!

⏰ Zajęcia odbywać się będą co wtorek w godzinach 10.00-11.30 na naszej sali 🙂
💵 Koszt zajęć to 50 zł miesięcznie

Zapisy telefoniczne: 68 327 33 22 lub osobiście w naszym biurze na Ogrodowej 37! 🙂

MORSKIE PARTY! Zapisy!

Wasze nogi odpoczęły po sylwestrowych pląsach? 😅💃🕺
Mamy nadzieję, że TAK! Właśnie ruszają zapisy na naszą noworoczną potańcówkę! 🔥
Kultowa już karnawałowa impreza wyrusza tym razem na morskie szlaki! 🧜‍♀️🐟🌊
Wskocz zatem w strój pirata, marynarza, syreny lub innych morskich stworzeń i przyjdź świętować karnawał! 🥳
 
O oprawę muzyczną w tym dniu zadba Dj Osa! 🎶
💵 Bilet: 170 zł / osobę lub 340 zł za parę 🙂
 
Na naszych gości czekać będzie:
– niezapomniana muzyka w stylu lat 80. i 90
– pyszne jedzenie (ciepłe posiłki oraz słodki stół)
– magiczny wystrój sali w MORSKIM STYLU!
 

Brak miejsc na nasze warsztaty!

Kochani!
Oficjalnie informujemy, że miejsca na nasze wydarzenia:
☕ warsztaty MALUJEMY KUBKI
🕹 warsztaty zimowe dla dzieci ŚWIAT GIER
… ZOSTAŁY WYCZERPANE! 🙂
Dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie naszą ofertą! ❤
Osoby zapisane na zajęcia informujemy, że w tym tygodniu na ich mailach pojawią się informacje o płatnościach 🙂

Ferie zimowe 2024! Oferta!

To chyba najbardziej wyczekiwany 🔥NEWS🔥 od kilku tygodni! 😁💥
 
Uruchamiamy nabór na zajęcia podczas ferii zimowych 2024! 💥 W roku mamy dla Was dwie propozycji spędzenia wolnego czasu z GOK-iem! 💪💚
 
Tradycyjnie zapraszamy dzieciaki na czterogodzinne zajęcia! W tym roku zabieramy Was do świat gier! Temat rzeka i mnóstwo naszych pomysłów sprawią, ze NIE BĘDZIE NUDY! 🙂
👱‍♂️ Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-12 lat!
💰Koszt: 170 zł/ dziecko
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! 🙂
 
Na pierwszy tydzień ferii (12-16 lutego) szykujemy dla Was pojedyncze zajęcia kreatywne, na które będą obowiązywały odrębne zapisy! Koszt to 20 zł za zajęcia 🙂 Tematami podzielimy się z Wami już wkrótce, wtedy ruszą również zapisy! 🙂

Podsumowanie roku 2023!

2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ – zdecydowanie, to był dobry ROK! 🤩
Dziś zrobiliśmy małe podsumowanie naszych działań. Te liczby mówią same za siebie. 😃
To dzięki wam, tak dobrze nam się pracuje! 🫶 ☺️

💚 Dziękujemy, że jesteście i bierzecie udział w naszych wydarzeniach!
🩷 Dziękujemy, że tak licznie odwiedzacie naszą bibliotekę!
🧡 Dziękujemy, że tak chętnie uczestniczycie w naszych zajęciach artystycznych!
🩵 Dziękujemy wszystkim osobom, instytucjom i stowarzyszeniom, które nas wspierają!

Podziękowania dla mojej wspaniałej ekipy GOK, która przez cały rok tworzy dla was KULTURĘ! ❤️ – Brawo WY! 💪👏

Do zobaczenia w Nowym Roku!
Zdradzę wam, że mamy mnóstwo planów i pomysłów! 😉

Z życzeniami wszelkiej pomyślności w 2024 roku! 🍀
Paulina Szewczyk
Dyrektor GOK

Wesołych Świąt!

Kochani! ❤️💚
Życzymy Wam rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! 🎄