Uczymy się seniora

Zapraszamy seniorów z Gminy Świdnica do udziału w projekcie „Uczymy się seniora”. Projekt ma na celu wzmacnianie kompetencji nieformalnych opiekunów seniora oraz nabycie przez uczestników kompleksowej wiedzy na temat starości. Spotkania skierowane są do osób w wieku 60 plus. Przewidziane są atrakcyjne warsztaty m.in. dietetyczne, z cyfryzacji, zdrowotne i psychologiczne.

Zapisy przyjmujemy do 17 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Świdnicy. Telefon kontaktowy – 68 3273322

Pracownia ceramiczna

Przygotowujemy kolejny wypał w naszym piecu ceramicznym.  Pan Henryk pakuje, ustawia odpowiednią temperaturę, a my wszyscy czekamy, by znów podziwiać gliniane arcydzieła.

Naczynia inspirowane naturą, które powstały w naszej pracowni ceramicznej. Podobają nam się szkliwione prace, choć te naturalne, w kolorze gliny, mają niepowtarzalny urok.

Biblioteka

Zakończyliśmy pierwszy etap remontu w Gminnej Bibliotece Publicznej w Świdnicy. Jesteśmy zachwyceni!! Nowy wygląd zyskał korytarz, toaleta oraz pomieszczenia biblioteki. Jest jasno, nowocześnie, przestronnie i pachnie nowością! Teraz czekamy na regały, które w bibliotece będą wykonane pod wymiar. Zapowiada się pięknie! Już nie możemy się doczekać!

Pracownia decupage

W naszej pracowni decoupage zawsze dużo się dzieje! Prezentujemy kilka skarbów – wiszące dekoracje, nowe okładki zniszczonych książek, pudełeczka na drobiazgi dla małych i dużych księżniczek. Do zrobienia takich przedmiotów wystarczy coś nowego, coś starego i… już jest coś pięknego.
Uwielbiamy pastelowe kolory.

Remont trwa!

Uchylamy rąbka tajemnicy, co aktualnie dzieje się w naszej bibliotece. Remont trwa w najlepsze i widać już postępy pracy ekipy remontowej.

Też nie możecie doczekać się efektu końcowego?

Dzień przyjaciela

Dziś świętujemy Dzień Przyjaciela. Serce nam się raduje, gdy na naszych zajęciach zawiązują się prawdziwe przyjaźnie, wspólna pasja to najlepszy filar każdej przyjaźni.

Wznawiamy działalność

Od poniedziałku wznawiamy działalność niektórych sekcji artystycznych na zupełnie nowych zasadach . Zajęcia odbywać się będą w trzech formułach:

💜 małe grupy
💚 konsultacje indywidualne
🧡 online

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców gminy Świdnica niektóre sekcje zostają wstrzymane w swojej działalności do odwołania. Liczymy na zrozumienie z Waszej strony. Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem i grafikami, które poinformują Was jak bezpiecznie korzystać z oferty sekcji artystycznych GOK.

Masz pytanie lub wątpliwość? Skontaktuj się z nami!

☎️ 68 327 33 22
📧 sekretariat@gokswidnica.pl

Umowa podpisana

Już niedługo Gminna Biblioteka Publiczna będzie nie do poznania!  Prace trwają! A po starych wnętrzach nie ma już śladu! Panowie skuwają, rozbijają, zabezpieczają…