Jesienne warsztaty – nasz pomysł na dłuugie wieczory!

Zastanawiacie się jak zabić nudę w długie jesienne wieczory? 🧐 Mamy dla Was świetną propozycję! 🥳 Znajdzie się coś dla Pań, Panów i dla dzieci! 👧👩‍🦰👨‍🦰👩‍🦳👨‍🦳

🐦🦅 STWÓRZ KARMNIK DLA PTAKÓW!

📅 20 listopada ⏰ o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury odbędą się rodzinne warsztaty budowania karmników dla ptaków. Zajęcia poprowadzi Pan Zbigniew Kremens, który na co dzień tworzy wspaniałe drewniane ozdoby ogrodowe i miniatury drewnianych domków. Zachęcamy do udziału rodziców wraz ze swoimi pociechami.
💸 Koszt biletu rodzinnego wynosi 50zł.
Jedna rodzina wykona jeden karmnik. Zapewniamy materiały i narzędzia.

🧷✂️🧶 STWÓRZ SZALIK NA ZIMĘ!

📅 22 listopada ⏰ o godzinie 17.00, w Gminnej Bibliotece odbędą się warsztaty dla Pań. Tym razem Pani Ewa Małas poprowadzi zajęcia z robienia na drutach. Panie, które zdecydują się na udział w warsztatach otrzymają zestaw drutów, wełnę i jakże cenne wskazówki, dzięki którym będą mogły wykonać pod okiem ciepły szalik na zimę!
💸 Koszt udziału w zajęciach wynosi 50 zł za osobę.

‼️ Na zgłoszenia czekamy do 16 listopada. Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/62kraDc6ufNQV3MY6