Podsumowanie pikniku charytatywnego dla Ani

Zapraszamy do fotorelacji z wczorajszego pikniku charytatywnego „poZDROWIEnia DLA ANI z gminy Świdnica” zorganizowanego na rzecz małej Ani Orłowskiej z Zielonej Góry. W organizację tego niezwykłego wydarzenia włączyło się wielu wolontariuszy, którzy pokazali, że nie ma rzeczy niemożliwych! W ciągu trzech godzin uzbieraliśmy  30 600,40 zł.
Na uczestników imprezy czekało mnóstwo atrakcji, m.in. strefa służb mundurowych,strefa animacji dla dzieci, strefa gastronomiczna z domowymi wyrobami, wyprzedaż garażowa i licytacje, a także turniej siatkówki plażowej ! Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom prywatnym, instytucjom, stowarzyszeniom oraz firmom, które wsparły nas w przygotowaniach pikniku:
– Wójt Gminy Świdnica Izabela Mazurkiewicz
– Urząd Gminy w Świdnicy
– Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy wraz z rodzicami
– Szkoła Podstawowa w Słonem wraz z rodzicami
– OSP Świdnica
– OSP Koźla
– OSP Letnica
– Koło Gospodyń Wiejskich w Koźli
– Koło Gospodyń Wiejskich w Grabowcu
– Stowarzyszenie Młodzi Potrafią z Buchałowa
– Stowarzyszenie Wyspa Kultury
– Stowarzyszenie Królestwo Ryb z Grabowca
– Stowarzyszenie Pod Lipami z Lipna
– Stowarzyszenie Klub Seniora w Świdnicy
– Areszt Śledczy w Zielonej Górze
– 4 Pułk Przeciwlotniczy w Czerwieńsku
– Sztab Ratownictwa Zielona Góra
– Niepubliczne Przedszkole Nibylandia w Świdnicy
– Hanna Wiącek i Zuzanna Derlatka
(Lubuska Akademia Fotografii wg Dariusza Biczyńskiego)
– Paweł Korczyński wraz z wolontariuszami (stoisko grillowe)
– Elżbieta Haussa oraz Honorata Cicha (stoisko medyczne: mierzenie ciśnienia i poziomu cukru)
– Paulina Bartlińska (stoisko dla najmłodszych)
– Żużlowiec Jakub Osyczka (Falubaz Zielona Góra)
Dziękujemy Agnieszce i Łukaszowi Jóźwiak, którzy byli inicjatorami całego przedsięwzięcia!
Dziękujemy wszystkim osobom i wolontariuszom, którzy brali udział w organizacji pikniku charytatywnego, a których nie sposób z osobna wymienić! Pokazaliście, że Wasze ogromna serca potrafią zdziałać cuda. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy przekazali fanty na kiermasz i licytację oraz wsparli finansowo organizację wydarzenia! Pozostałe rzeczy, które nie zostały wylicytowane na pikniku, zostaną wystawione na aukcjach internetowych na rzecz Ani.
Gmino Świdnica! Gratulujemy otwartości i dobroczynności! Kwota, która została przez Was uzbierana pokazuje, że chęć niesienia pomocy innych jest dla Was bardzo ważna… mimo tropikalnego skwaru na dworze! Mała Aniu, życzymy zdrowia! Ściskamy Cię mocno!