Serdecznie zapraszamy Was na piknik „Kultura na kocyku”, podsumowujący sezon artystyczny w GOK! 
To będzie doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, podzielenia się wrażeniami z minionych miesięcy pracy, prezentacji swoich umiejętności i nacieszenia się artystyczną atmosferą. 

Nie możemy się doczekać, żeby spędzić ten wyjątkowy czas razem! Do zobaczenia! 

