Już w najbliższą niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury wybrzmi najprawdziwsza muzyka klasyczna. Za fortepianem zasiądzie Andrzej Białkowski – mieszkaniec Buchałowa! Koncert jest kolejną inicjatywą realizowaną z ramienia projektu „Spinacz Kultury – podepnij się!” Wstęp na koncert jest BEZPŁATNY!
Już jutro realizowana będzie pierwsza inicjatywa z ramienia projektu „Spinacz kultury – podepnij się! Zapraszamy mieszkańców Buchałowa (i nie tylko) na wystawę zdjęć zebranych wśród mieszkańców, pokaz strojów ludowych Buchałowa, a także warsztaty wyrobu masła itp.