Szukamy pracownika

SZUKAMY PRACOWNIKA!

Niestety, od września zostajemy bez Pani Jadzi, która pomagała nam utrzymać GOK i bibliotekę w nienagannej czystości.

Dlatego szukamy osoby, która zadba o ład i porządek w naszym artystycznym bałaganie.Gwarantujemy elastyczny czas pracy, wspaniałe towarzystwo oraz udział w tworzeniu kultury w gminie Świdnica!  Jeżeli chcesz pracować z najlepszą kulturalną ekipą, nie wahaj się i dołącz do nas.

Praca od września na kilka godzin w tygodniu! Więcej szczegółów uzyskacie pod numerem telefonu: 68 327 33 22.
 
 

Pozdrawiamy
Ekipa GOK

Sesja fotograficzna

Poszukujemy chętnych osób do wzięcia udziału w sesji fotograficznej pn. „UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ!”

Co to oznacza?
Ochotnikom wykonamy zdjęcia z okładkami książek, tak by tworzyły z nimi spójną całość. Wszystkie fotografie zostaną zaprezentowane podczas wystawy, która odbędzie się na otwarcie Gminnej Biblioteki Publicznej po remoncie.

Zgłaszajcie się
Masz pytanie? Zadzwoń do nas: 68 327 33 22.

 
 
 
 

TV do biblioteki

Wspaniała wiadomość dla naszej biblioteki!

Pan Rafał Adamczak w dniu dzisiejszym przekazał nam nowy telewizor, który zawiśnie w wyremontowanej bibliotece 

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za okazane serce i dziękujemy Panu Rafałowi w imieniu wszystkich mieszkańców gminy Świdnica, a w szczególności czytelników biblioteki

Czytanie na polanie

Ruszamy z akcją „Czytanie na polanie”.Spotkajmy się na polanie, w miłym towarzystwie i książką w tle.

Wystarczy, że zaprosicie nas w komentarzu do swojej miejscowości w gminie Świdnica, wskazując konkretne miejsce, a my przyjedziemy z naszymi książkowymi atrakcjami :

📘 teatrzyk Kamishibai
📕 bajki dla dzieci
📒 opowiadania dla dorosłych

Czekamy na Wasze zgłoszenia do końca tygodnia!
❓Masz pytanie? ☎️ Zadzwoń: 68 327 33 22

Ekologiczna przygoda…

W sobotę zakoczyliśmy warsztaty w ramach „Ekologicznej przygody z dźwiękiem i fotografią w gminie Świdnica”.

Jak nam poszło? 

 -nagrywaliśmy na dyktafon dźwięki z natury
  -tworzyliśmy muzykę w profesjonalnym programie do obróbki dźwięków
  -wykonaliśmy zdjęcia z wykorzystaniem sprzętu studyjnego
  -dokonaliśmy obróbki zdjęć w programie Adobe Photoshop
  -stworzyliśmy plakaty w programie CorelDraw

Uczestnicy projektu wzięli udział w prawdziwie ekologicznej przygodzie, której finał zaplanowaliśmy na 30 sierpnia 2020!
Szczegóły wkrótce! 

Zadanie realizowane jest przy współpracy ze Stowarzyszeniem Razem dla Wilkanowa oraz współfinansowane ze środków województwa lubuskiego w ramach Lubuskich Obywatelskich Inicjatyw Młodzieżowych.