Hej dzieciaki! Czy wiecie, że Święty zadomowił się na jakiś czas w naszym ośrodku kultury? Założył sobie maila (mikolaj@gokswidnica.pl) i czeka na Wasze elektroniczne listy! Obiecał, że na wszystkie odpisze! Długopi… klawiatury w dłoń i do dzieła!
W GOK-u i bibliotece czujemy już świąteczny klimat! Dziękujemy Nadleśnictwu z Zielonej Góry, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze za piękne drzewka.
Sala Gminnego Ośrodka Kultury przybrała już świąteczną szatę! Wiele ciekawych wydarzeń i akcji świątecznych przed nami! Nasze dekoracje w tle wprowadzą Was w iście świąteczny nastrój!
Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy na naszego Facebook’a na relację live z Gminnego Pierniczenia . Wspólnie z Lukrownia wprowadzimy Was w świąteczny nastrój. Skorzystajcie z naszego przepisu : https://tiny.pl/78j3d
Czarownicy z GOKu obleciały dzisiaj cała gminę Świdnica! W każdej z miejscowości na wybranych przystankach autobusowych pozostawiły wróżby andrzejkowe. Dajcie znać, kto znalazł nasze niespodzianki dla Was.
Filmiki z wróżbami dla poszczególnych miejscowości dostępne poniżej.