Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy zaprasza do udziału w Etapie Powiatowym Lubuskich Konfrontacjach Artystycznych w dziedzinie: INSTRUMENTALIŚCI. Razem dajmy szansę młodym muzykom i rozwijajmy ich pasję!
Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy jest organizatorem Etapu Powiatowego LKA – Instrumentaliści, który odbędzie się siedzibie GOK w dniu 25.04.2022 r. o godz. 10.00.
Zapraszamy do organizacji Eliminacji Gminnych w Państwa ośrodkach w celu wyłonienia uczestników Etapu Powiatowego.
Każdy Organizator Eliminacji Gminnych może nominować po jednym wykonawcy z każdej kategorii wiekowej. W uzasadnionych przypadkach można nominować więcej niż jedną osobę w kategorii wiekowej, zachowując przy tym łączny limit trzech miejsc. Wykonawcy będą kwalifikowani do udziału w Etapie Powiatowym na podstawie Państwa protokołów konkursowych. Prosimy o przesyłanie skanów protokołów na adres: sekretariat@gokswidnica.pl.
W przypadku, gdy nie zdecydują się Państwo na organizację Eliminacji Gminnych, istnieje możliwość nominowania przez Państwa instytucję instrumentalistów bezpośrednio do udziału w Etapie Powiatowym.
Prosimy o potwierdzenie udziału w LKA – Instrumentaliści. Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz grafikę promującą etap powiatowy znajdziecie TUTAJ!
Promienie słońca i śpiewające ptaki przypominają nam, że już niedługo nadejdzie WIOSNA!
Z okazji Światowego Dnia Recyklingu zapraszamy na rodzinne warsztaty, podczas których stworzymy donice do Waszych ogrodów Wystarczy, że przyniesiesz ze sobą starą blaszkę do pieczenia, a przy pomocy rad naszych instruktorów stworzysz niezwykła ozdobę DIY!
Bilety: 15 zł / osobę
Do nabycia online w wiadomości prywatnej lub osobiście w siedzibie GOK!
Wieczór komediowy z udziałem Wojtka Kamińskiego i Michała Mimi Zenknera śmiało możemy zaliczyć do udanych!
Jeśli ktoś miał w tym dniu kiepski humor, to rewelacyjni – Wojtek i Michał na pewno to zmienili!
Sala widowiskowa GOK natomiast zamieniła się w ten dzień nie do poznania! Kanapy, słone przekąski i klimatyczne oświetlenie sali sprawiło, że wszyscy poczuli się jak klubie zagłębia kabaretowego
Już wiemy, że to był pierwszy, ale na pewno nie ostatni wieczór komediowy w GOK! Dziękujemy wszystkim za obecność!
Zapraszamy na bezpłatne zajęcia artystyczne dla dzieci i ich opiekunów w ramach organizacji czasu wolnego dla osób przybyłych z Ukrainy. Dla każdego znajdzie się miejsce Na naszych zajęciach będzie kolorowo i przyjaźnie
Przy kubku herbaty będziemy malować, tańczyć, bawić się!
Zajęcia rozpoczynamy od 14 marca 2022 w sali GOK – ul. Ogrodowa 37!
HARMONOGRAM ZAJĘĆ:
Poniedziałek: 14:30-16:00
Środa: 14:30-16:00
Czwartek: 10:00 -11:30
Piątek: 10:00-11:30
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w warsztatach: tel. 68 327 33 22, sekretariat@gokswidnica.pl.
WOLONTARIUSZU! WOLONTARIUSZKO!
Szukamy wolontariuszy i darczyńców, którzy chcieliby nas wesprzeć w organizacji zajęć artystycznych. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!
Macie jakieś pasje i chcielibyście się z nimi podzielić? Napiszcie do nas, wspólnie poprowadzimy zajęcia o Twojej tematyce!
Chcielibyście poświęcić swój wolny czas na rzecz pomocy obywatelom Ukrainy? Zgłoście się! Chętnie przyjmiemy wolontariuszy do pomocy przy przeprowadzeniu zajęć!
Znacie język ukraiński? Możecie pomóc nam w przeprowadzaniu zajęć!
Chętnie przyjmiemy wszelkie materiały plastyczne i kreatywne, które posłużą nam do przeprowadzenia ciekawych warsztatów!
Szukamy książek dla dzieci i dorosłych w języku ukraińskim. Z zebranych materiałów przygotujemy kącik czytelniczy.
Drogie Panie! Z okazji Waszego święta życzymy Wam wytrwałości w dążeniu do swoich marzeń i celów Kochajcie i bądźcie kochane!
PS. Dla pierwszych dwóch Pań, które do nas dziś zadzwonią i podadzą hasło ” KULTURA TEŻ JEST KOBIETĄ”, mamy darmowe wejściówki na wieczór komediowy STAND-UP, który odbędzie się już 10 marca o godzinie 19.00 w GOK!
Wczoraj w Gminnym Ośrodku Kultury znów wybrzmiała muzyka!
Wszystko za sprawą recitalu muzycznego „Dla Ciebie” zorganizowanego z okazji tegorocznego Dnia Kobiet
Piosenkami z repertuaru Kabaretu Starszych Panów uraczyli nas niesamowici muzycy: Joanna Wąż, Albert Bezdziczek i Janusz Lewandowski! Licznie zgromadzona publiczność z uśmiechami na twarzy czerpała z muzycznej uczty
Dla każdego uczestnika imprezy przygotowaliśmy małe upominki w postaci kosmetyków
Dziękujemy wszystkim za przybycie!
Fotorelację z wydarzenia znajdziecie w zakładce GALERIA!