Wykonawcy swobodnie czuli się na naszej scenie, o czym świadczy finałowy koncert, który sami zainicjowali

To było prawdziwe święto muzyki!

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych – klasy I-III i IV-VI Szkoły Podstawowej. Komisja konkursowa w składzie: Izabela Mazurkiewicz-Kąkol, Michał Kiszowara, Daria Poliszuk i Paulina Szewczyk wyłoniła laureatów konkursu
