Podsumowanie roku 2023!

2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ – zdecydowanie, to był dobry ROK! 🤩
Dziś zrobiliśmy małe podsumowanie naszych działań. Te liczby mówią same za siebie. 😃
To dzięki wam, tak dobrze nam się pracuje! 🫶 ☺️

💚 Dziękujemy, że jesteście i bierzecie udział w naszych wydarzeniach!
🩷 Dziękujemy, że tak licznie odwiedzacie naszą bibliotekę!
🧡 Dziękujemy, że tak chętnie uczestniczycie w naszych zajęciach artystycznych!
🩵 Dziękujemy wszystkim osobom, instytucjom i stowarzyszeniom, które nas wspierają!

Podziękowania dla mojej wspaniałej ekipy GOK, która przez cały rok tworzy dla was KULTURĘ! ❤️ – Brawo WY! 💪👏

Do zobaczenia w Nowym Roku!
Zdradzę wam, że mamy mnóstwo planów i pomysłów! 😉

Z życzeniami wszelkiej pomyślności w 2024 roku! 🍀
Paulina Szewczyk
Dyrektor GOK

Wesołych Świąt!

Kochani! ❤️💚
Życzymy Wam rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! 🎄

Malujemy kubki dla dziadków!

Wiemy, że jesteście pewnie w przedświątecznym szale 😅, ale spieszymy do Was z naszą najnowszą ofertą warsztatów rodzinnych, podczas których stworzymy wspólnie PREZENT IDEALNY dla Waszych babć i dziadków! 👨‍🦳👵❤

Malowanie kubków to świetna frajda i możliwość obdarowanie bliskich unikalnym podarunkiem! 😃 Dopełnieniem warsztatów artystycznych będzie komponowanie aromatycznych herbat, które dołączycie do Waszego kubka! 😁🥰

Na warsztaty obowiązują zapisy elektroniczne! Podczas zapisów wskazujecie liczbę chętnych na zajęcia, a także ILOŚĆ KUBKÓW, które chcecie wymalować 🙂
CENA? 30 zł za KUBEK ☕

LINK DO ZAPISÓW: https://forms.gle/br5GhX42F7cPd6bf6
Ilość miejsc ograniczona! 🙂