Aktualności

Dzień Działacza Kultury

29 maja obchodzimy Dzień Działacza Kultury. Jest to święto artystów, animatorów i osób, które oddają serce kulturze. Mówimy dziękuję i przesyłamy serdeczne życzenia wszystkim osobom, które malują, tańczą, śpiewają, rzeźbią, fotografują, haftują, grają, szyją, słuchają, oglądają, dekupażują, piszą, odgrywają role, wycinają, składają i tworzą.

A o to najlepszy zespół, który kreuje i inspiruje do działania – pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Świdnicy.

🎨 Henryk Krakowiak – mistrz malarstwa i ceramiki. Pod jego okiem uczestnicy zajęć szlifują swoje talenty plastyczne. Jego pomysły i prace są ponadczasowe.

✂️ Małgorzata Stefańska – papier, nożyczki i klej to jej atrybuty. Wystarczy tylko chwila, aby zwykły przedmiot zmieniła w arcydzieło.

📷 Paulina Sidoruk – w jednej ręce trzyma dokumenty,
w drugiej aparat, a głowę ma pełną kreatywnych pomysłów. Spod jej ręki wychodzą najlepsze projekty graficzne.

🎤 Paweł Kierzek – człowiek orkiestra. Dzięki niemu zawsze nas dobrze widać i słychać. W pracy lubi nowe wyzwania, projekty i działania z młodzieżą.

💰 Iwona Urbańska – dba o to, aby w portfelu zawsze zgadzała się kasa. Zlicza kolumny i rzędy, nucąc przy tym największe przeboje „króla” rocka.

🛠 Marcin Wlazły – dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.
To on stoi za techniczną stroną każdej imprezy i realizuje nasze pomysły, nawet te najbardziej szalone.

📚 Bożena Trubiłowicz – dobry duch Gminnej Biblioteki Publicznej. Zna wszystkie książki i upodobania czytelników. Zawsze doradzi świetną lekturę i podzieli się dobrym słowem.

👩‍💻 Paulina Szewczyk – z uśmiechem i otwartymi ramionami wita wszystkich, którzy przychodzą do GOK. Dba o to, aby zawsze panowała miła atmosfera, spina wszystko w całość
i zachęca do działania.

Jesteśmy ekipą dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko załatwiamy od ręki, a na cuda każemy chwilkę poczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *