Aktualności

Świdnicka Kultura

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w projekcie „Świdnicka Kultura”. Jest to przedsięwzięcie artystyczne złożone z wielu mini wydarzeń realizowanych w jednym miejscu i czasie. „Wydarzenie” to każda forma aktywności mająca na celu promocję produktu i wpisująca się w konwencje m.in. taneczne, muzyczne, teatralne (happening, performace), plastyczne (wystawa, plener, pokaz, mobilne muzeum, warsztaty), a także wystawiennicze (wszelkie stoiska promocyjne, z rękodziełem ludowym, potrawami regionalnymi, prezentacje zawodów artystycznych czy stoiska promujące firmy oraz przedsiębiorców prywatnych) itp.

„Świdnicka kultura” odbędzie się podczas Dni Ziemi Świdnickiej – 16 czerwca 2018 r. w godz. 15:00-19:00. Udział w projekcie jest otwarty. Zapraszamy do współpracy instytucje, stowarzyszenia, osoby prywatne, przedsiębiorców, szkoły, przedszkola, indywidualnych twórców oraz wszystkich pragnących współtworzyć tegoroczne święto naszej gminy.

Liczymy na Państwa pomysłowość i kreatywność w ukazaniu bogactwa artystycznego i gospodarczego gminy Świdnica. Propozycje współpracy należy składać na formularzach (w formie papierowej lub elektronicznej) w terminie
do 30 maja 2018 r. na poniżej podany adres:

Gminny Ośrodek Kultury, ul. Ogrodowa 37, 66-008 Świdnica

e-mail: sekretariat@gokswidnica.pl

z dopiskiem: „Świdnicka kultura”

Formularz zgłoszeniowy

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ WARSZTATY ARTYSTYCZNE?

A MOŻE CHCESZ PRZYGOTOWAĆ STOISKO PROMOCYJNE?

MASZ TALENT I CHCESZ WYSTĄPIĆ NA SCENIE?

NIE CZEKAJ. ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *