SKONTRUM W BIBLIOTECE

Szanowni Czytelnicy!

Od 4 do 17 maja 2020 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Świdnicy odbędzie się skontrum (inwentaryzacja księgozbiorów bibliotecznych).

W tym czasie będzie ona zamknięta dla Czytelników! Przepraszamy za utrudnienia

INSTYTUCJE KULTURY WCIĄŻ ZAMKNIĘTE…

Szanowni Mieszkańcy – Uczestnicy zajęć GOK, Czytelnicy!

Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy pozostaje zamknięty. Zmniejszone obostrzenia dotyczą galerii, muzeów, bibliotek. Dbając o wasze bezpieczeństwo, nie możemy rozpocząć pracy sekcji artystycznych. Przypominamy również, że decyzją Wójta Gminy Świdnica imprezy kulturalne w naszej gminie zostały odwołane do końca czerwca 2020.

Administracja GOK funkcjonuje na bieżąco. Pozostajemy z wami w kontakcie e-mail oraz telefonicznym.

W dniach 4-17 maja w Gminnej Bibliotece Publicznej będzie trwało skontrum (inwentaryzacja zbiorów bibliotecznych).

Wrócimy do Was bezpiecznie i bez zbędnej zwłoki!

Zachęcamy do korzystania z kultury online. Na profilu społecznościowym Gminnego Ośrodka Kultury funkcjonuje #kulturazdalnie. To konkursy, animacje, filmy, spotkania z twórczością naszych mieszkańców – to kultura na wyciągnięcie ręki.

Do zobaczenia wkrótce. Dbajcie o siebie i swoich bliskich.

Uśmiechajcie się do siebie! Pamiętajcie, że wszystko będzie dobrze!

P.S. Tęsknimy za gwarem w GOK i Bibliotece. Brakuje nam spotkań z wami!

Pozdrawiamy z uśmiechem

Dyrektor i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury

KONKURS FOTOGRAFICZNY „ZDJĘCIE TKWI W SZCZEGÓLE” – WYNIKI

Rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny „Zdjęcie tkwi w szczególe”! I tak – I miejsce zajęło zdjęcie nr 1 autorstwa Hanny Wiącek, na które zagłosowało 335 osób. Została przyznana również nagroda organizatorów tj. Gminy Świdnica i Gminnego Ośrodka Kultury. Otrzymał je autor zdjęcia nr 8 – Krystian Naborczyk! Bardzo prosimy zwycięzców o kontakt telefoniczny pod numerami: 68 327 31 15, wew. 144 lub 68 327 33 22 w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody. A upominki już czekają!Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do zabawy.

 

WNIOSEK „PORTRET MŁODZIEŻY” OTRZYMAŁ DOFINANSOWANIE!

Nasza instytucja otrzymała dofinansowanie w kwocie 5 000 zł na zorganizowanie w Gminnym Ośrodku Kultury Forum Lokalnego „Portret młodzieży”.

Wszystkie osoby z gminy Świdnica zaangażowane w działania na rzecz młodzieży spotkają się już na jesień z przedstawicielami Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży z Warszawy, by zastanowić się nad potrzebami młodych ludzi i ich planami na przyszłość. Szczegóły niebawem!