20-lecie Klubu Seniora! Relacja!
To był wieczór pełen radości i wzruszeń. 30 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się jubileusz Stowarzyszenia Klub Seniora w Świdnicy. Tak… minęło im już 20 lat. Prawie sto osób świętowało i wspominało wspólnie spędzony czas.
Seniorzy z Klubu Seniora to nie tylko podróżnicy, miłośnicy sztuki i literatury, malarze, pisarze, recytatorzy, hafciarki, śpiewacy, ale również znakomicie kucharze, o czym również mogliśmy się przekonać podczas tego niezapomnianego wieczoru.
Seniorzy, śpiewająco, życzymy wam kolejnych wspaniałych lat! 


