
Środa, 8 maja: Tegoroczny Tydzień Bibliotek rozpoczęliśmy od wizyty w
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem. Odbyło się tam międzypokoleniowe spotkanie z poezją!

Członkowie naszego Klubu DKK – Miłośników Poezji mieli przyjemność wysłuchać wierszy recytowanych przez dzieci z klas 1-3. Pomiędzy występami dzieci swoje wiersze prezentowali nasza poetka Bogumiła Hajdasz oraz Janusz Kończak, który recytował wiersze ś.p. Jadwigi Olejniczak. Na koniec spotkania dzieci miały możliwość porozmawiania o poezji i pisania wierszy z Panią Bogusią. Przyznamy, że dzieci zaskoczyły nas bardzo ciekawymi pytaniami! Całe spotkanie świetnie przygotowała oczywiście bibliotekarka ze Słonego – Pani Ewa Sułek Mulawa. Dziękujemy!
