Sobota, 11 maja: Rajd Rowerowy „Wokół Źródlanej Dąbrowy” połączony z akcją „Wędrująca książka” i piknikiem kulturalnym nad Zalewem Świdnickim przyciągnął rekordową liczbę uczestników – aż 50 osób! Trasa rajdu była niezwykle urokliwa, odkrywając przed nami cenne przyrodniczo tereny leśne otaczające Świdnicę. Dziękujemy Nadleśnictwu Zielona Góra za pomoc w organizacji rajdu oraz drewno na ognisko, które urozmaiciło nasz piknik po ukończonym rajdzie.
Wtorek, 14 maja: Spotkanie autorskie z Agnieszką Cybulską odbyło się 14 maja 2024 r. w pięknych okolicznościach przyrody! Pani Agnieszka, pisząca poezję od lat młodzieńczych, w 2020 roku wydała tomik poezji „Mój ogród” dzięki Stowarzyszeniu Jeszcze Żywych Poetów. Spotkanie miało miejsce w Koźli, gdzie poetka urodziła się i wychowała! Było słodko, sielsko i poetycko! ![]()
