Aktualności

XI Przegląd Zespołów Śpiewaczych w wersji ONLINE!

 

Jak co roku, zapraszamy do udziału w Przeglądzie Zespołów Śpiewaczych. Tegoroczna, XI edycja, będzie wyjątkowa ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, związaną z pandemią COVID-19. Dbając o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo zdecydowaliśmy się na organizację przeglądu w wersji online!

Zachęcamy do przesyłania pocztą tradycyjną (Gminny Ośrodek Kultury, ul. Ogrodowa 37, 66-008 Świdnica) lub na adres mailowy (sekretariat@gokswidnica.pl) swoich występów nagranych w formie filmu (maksymalnie 5 min.) wraz z kartą zgłoszenia dołączoną do niniejszego pisma. Występ powinien zawierać wyłącznie autorskie utwory w formie audiowizualnej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 9 września 2020 r o godzinie 12.00.

11 września 2020 r. wszystkim zgłoszonym zespołom zostanie udostępniony link do platformy internetowej z filmami z występów, gdzie będą mogli zagłosować na najlepszy, ich zdaniem, zespół. Głosowanie będzie trwało do 17 września 2020 r do godziny 15.00.

Ogłoszenie wyników Przeglądu nastąpi 19 września 2020 r. na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebook’u. Organizatorzy przyznają również specjalną „Nagrodę Organizatora” za całokształt występu.

Szczegółowe informacje o Przeglądzie znajdziecie w linku poniżej. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji 🙂

https://drive.google.com/drive/folders/1q9pXgBm8a91B_89pNxugXYhSvqkgKpkd?usp=sharing

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *