Tyle pięknych, silnych i kreatywnych kobiet GOK już dawno nie widział…
Wszystko za sprawą naszego KOBIECEGO WEEKENDU! 
Piątek upłynął nam pod znakiem błyskotek i lubuskiego wina 
Czterdzieści kobiet z uśmiechem na twarzy wzięło udział w warsztatach BIŻUTERIA I WINO, które poprowadziła Biżuteria Barbara Buczek wraz z Winnica Pod Lipą
Na zajęciach powstały niezwykłe bransoletki, pierścionki i naszyjniki… każdy inny, każdy wyjątkowy! 
Słoneczną niedzielę rozpoczęliśmy od kursu samoobrony dla kobiet
Słowik Kaczmarek zdradził naszym uczestniczkom tajemną wiedzę, jak postępować w „podbramkowych sytuacjach” 
Panie poznały kilka podstawowych chwytów, a do tego przeszły szkolenie merytoryczne, jak postępować w niebezpiecznych dla nich momentach
Pysznym uzupełnieniem dnia było wspólne drugie śniadanie od Między Bułami 
