Wczorajszy dzień upłynął nam pod znakiem muzycznych emocji 

Wszystko za sprawą eliminacji gminnych w kategorii PIOSENKA w ramach Lubuskie Konfrontacje Artystyczne!
Od wzruszających ballad po energetyczne utwory pop, każdy występ był świadectwem ciężkiej pracy i pasji naszych młodych artystów!
To było prawdziwe święto muzyki i młodości, które pokazało, jakie talenty drzemią w naszej gminie!
Rada Artystyczna w składzie: Grażyna Sikorska, Michał Janczaruk oraz Dyrektor GOK – Paulina Szewczyk postanowiła nagrodzić i wyróżnić:
Róża Synytycz, Janina Pajdowska, Agata Sukiennik, Amelia Wojtuściszyn
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i niezapomniane emocje, które nam przekazali. Już nie możemy się doczekać etapu powiatowego, w którym nasi nominowani zmierzą się już 25 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Czerwieńsku!
Trzymamy kciuki! 
