Choć hasło przewodnie warsztatów letnich brzmiało: „Podróż za jeden uśmiech”, to uśmiechów na twarzach dzieci podczas naszych zajęć widzieliśmy naprawdę wiele 
Następnie zabraliśmy się za malowanie na tkaninie. Jako, że w każdej podróży torba się przyda, dzieci wykonały swoje malunki właśnie na torbach płóciennych. Na zakończenie pierwszego dnia wybraliśmy się do odrestaurowanego parku w Świdnicy na spacer przyrodniczy i wysłuchaliśmy opowieści o ptasich podróżach.
Po takiej dawce pozytywnej energii mamy siłę do dalszej pracy w wakacje, a Dzieciom dziękujemy za wspólny czas i dobrą zabawę oraz życzymy udanych wakacji!
Rodzicom bardzo dziękujemy za zaufanie 

