WYSPA KULTURY ŻEGNA KOLEJNY LETNI SEZON! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dziękujemy za kolejny rok na naszej Wyspie Kultury. Po raz kolejny utwierdziliście nas w przekonaniu, że jest to bardzo popularne miejsce w naszej gminie ![]()
![]()
Tego lata nasza
plaża tętniła życiem za sprawą projektów realizowanych wspólnie ze stowarzyszeniem Wyspa Kultury! Plażowicze mogli korzystać zarówno
z zajęć ![]()
![]()
rekreacyjnych, jak i ![]()
![]()
artystycznych!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dziękujemy, że byliście z nami! I obiecujemy, że ponownie otworzymy to miejsce wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca! ![]()
