Aktualności

FINAŁ PLENERU CERAMICZNEGO

Już 28 września spotkamy się na wielkim finale projektu „Historia zaklęta w ceramicznych doniczkach”! 
 
Doniczki uczestników pleneru ceramicznego, który odbywał się w niezwykłej przestrzeni starej Doniczkarni w Letnicy, są właśnie w trakcie wypału 🔥 – a my nie możemy się doczekać, aby Wam je zaprezentować na wystawie poplenerowej! 🎨
 
To ostatnie wydarzenie w ramach projektu, a jego zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert Jarosława Pikuły 🎶. Usłyszycie zarówno znane utwory zespołów „Raz, Dwa, Trzy”, „Stare Dobre Małżeństwo” czy Marka Grechuty, jak i autorskie kompozycje artysty.
 
📍 Finał odbędzie się w Muzeum Archeologicznym Środkowego Nadodrza w Świdnicy.
✅ Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!
 
👉 Nie przegapcie tej wyjątkowej mieszanki sztuki i muzyki!
 
💛 Widzimy się 28 września!
 
 
„Historia zaklęta w ceramicznych doniczkach” to projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: EtnoPolska. Edycja 2025.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *