Uczestnicy warsztatów „Gminne Pierniczenie” wykazali się niezwykłą kreatywnością i starannością przy tworzeniu swoich świątecznych ciastek!

Mimo tego, że ciężko było się oprzeć słodkości lukru

, wszyscy wyszli z pięknie zapakowanymi piernikami, które podarować mogą swoim bliskim!
