Aktualności

Gminny konkurs recytatorski dla przedszkolaków ONLINE

Zapraszamy do wzięciu udziału w Gminnym konkursie recytatorskim dla przedszkolaków ONLINE organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy. Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków z Gminy Świdnica. Uczestnik przygotowuje na pamięć jeden, wybrany przez siebie wiersz w całości lub we fragmencie. Czas prezentacji nie powinien przekraczać 1,5 minuty. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych :

I – przedszkolaki w wieku 3-4 lata

II – przedszkolaki w wieku 5-6 lat

Aby wziąć udział w Konkursie należy nagrać np. telefonem komórkowym występ dziecka i przesłać gotowy film mailem lub w wiadomości na profilu społecznościowym do GOK-u. Dodatkowy należy przesłać imię, nazwisko i wiek uczestnika, tytuł i autora utworu oraz tel. kontaktowy do rodzica lub opiekuna prawnego. Na zgłoszenia czekamy
do 19 listopada.

   Film może przesłać rodzic/opiekun dziecka lub przedszkole za zgodą rodzica/opiekuna dziecka. Wszyscy dzielni uczestnicy Konkursu zostaną obdarowani nagrodami. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. W razie pytań, prosimy o kontakt – Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy tel. 68 327-33-22.

REGULAMIN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *