Aktualności

KULTURA NA KOCYKU

Drodzy Uczestnicy zajęć i Rodzice! ☀️
 
Serdecznie zapraszamy Was na piknik „Kultura na kocyku”, podsumowujący nasz sezon artystyczny w GOK!
 
📅 Kiedy? 17 czerwca
🕔 Godzina: 17:00
🌳 Gdzie? Park w Świdnicy
 
To będzie doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu oraz podzielenia się wspomnieniami z minionych miesięcy naszej twórczej pracy.
 
Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji!
 
✨ W programie m.in.:
🎤 prezentacje umiejętności naszych uczestników,
🤸‍♀️ warszaty kreatywne,
🍦 pyszne lody i wata cukrowa
🏆 podziękowania dla uczestników i naszych wspaniałych instruktorów
 
Zabierzcie ze sobą kocyki, dobre humory i całe rodziny! 🥰
Do zobaczenia! 👋
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *