Drodzy Uczestnicy zajęć i Rodzice! 
Serdecznie zapraszamy Was na piknik „Kultura na kocyku”, podsumowujący nasz sezon artystyczny w GOK!
To będzie doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu oraz podzielenia się wspomnieniami z minionych miesięcy naszej twórczej pracy.
Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji!
Zabierzcie ze sobą kocyki, dobre humory i całe rodziny! 

