Aktualności

Mały człowiek w bibliotece!

💥Jesteśmy i chcemy być jak najdłużej częścią wspaniałej kampanii „MAŁA KSIĄŻKA, WIELKI CZŁOWIEK”! 🥰
💜💙💚💛🧡❤️
Nasza biblioteka przystąpiła właśnie do konkursu „Strefa Małej Książki w Twojej Bibliotece”! Za nami przeurocza sesja zdjęciowa naszych małych czytelników z ich rodzicami! Nasza kolorowa strefa promująca akcję opiera się na haśle – „PODARUJ SWOJEMU DZIECKU MIŁOŚĆ DO KSIĄŻEK!” 📚💞 Bo przecież to właśnie rodzice są dla najmłodszych wzorem do naśladowania! 🥰
SŁÓW KILKA O AKCJI „MAŁA KSIĄŻKA, WIELKI CZŁOWIEK”:
💬 Akcja skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i przypomina jak wiele korzyści płynie z rodzinnego, wspólnego czytania już od najmłodszych lat.
💬 Każdy nowy uczestnik projektu otrzymuje wyjątkową wyprawkę czytelniczą- książkę promującą kampanie „Mała książka- wielki człowiek” oraz imienną kartę na naklejki. Przy każdej wizycie w bibliotece mały czytelnik otrzymuje za wypożyczenie książeczek nową naklejkę na kartę.
💬 Widzimy, że nasi mali czytelnicy bardzo chętnie odwiedzają bibliotekę, a zbieranie naklejek to dla nich prawdziwa frajda i radość.
Kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *