Aktualności

Poznaj nas!

Kultura to ludzie! Kultura to pasje! Kultura to GOK! Korzystając z obchodzonego dziś Dnia Działacza Kultury, zapraszamy na tygodniową akcję „Poznaj nas!” Codziennie będziemy wrzucać posty, które przybliżą Was do naszej codziennej pracy, działalności na rzecz gminy Świdnica, a także do nas samych – ekipy GOK. Bądźcie z nami! Poznajcie nas! 

#poznajGOK Gdy myślicie o kulturze w gminie Świdnica? Każdemu na myśl przychodzi Ogrodowa 37. To własnie tu, od 2011 roku, mieści się nasza siedziba. Dysponujemy salą widowiskową z profesjonalną sceną, pracownią artystyczną z piecem do wypalania ceramiki, a także w pełni wyposażoną kuchnią. Na Ogrodowej 37 organizujemy wszelkiego rodzaju zajęcia sekcji artystycznych, warsztaty rodzinne, kameralne i mniej kameralne koncerty, występy kabaretów, spotkania autorskie, wystawy, a także inne spotkania okolicznościowe

Nie byliście jeszcze u nas? Czas to zmienić!
Zapraszamy na nasze wydarzenia.

#poznajGOK Dzień naszych pracowników zaczyna się zazwyczaj od zaparzenia kawy. Sprawdzamy maile, omawiamy bieżące sprawy i ustalamy plan działania
na najbliższy czas. W między czasie wpadają nam do głowy nowe pomysły:
💡A może wrzucimy na portale społecznościowe i stronę internetową kolejny ciekawy post?
💡A może zorganizujemy jakąś dodatkową akcję lub wydarzenie dla mieszkańców gminy Świdnica, które zrealizujemy oprócz zaplanowanego kalendarza impreza?
💡A może zmienimy dekorację sali widowiskowej?
💡A może napiszemy wniosek na kolejne dofinansowanie niebanalnej inicjatywy kulturalnej?

Ponadto chętnie gościmy przychodzących do nas gości, wspieramy w potrzebie, gdy potrzeba dotyczy kultury, szukamy wciąż nowych inspiracji i… tak oto nasza kawa o godzinie 15.00 jest już zimna. Każdy dzień w GOK-u jest dla nas wyzwaniem, świetnie spędzonym czasem i działaniem na rzecz mieszkańców gminy Świdnica.

#poznajGOK W naszej działalności kulturalnej, najmłodsi zajmują specjalne miejsce Dlatego w naszej siedzibie znajdziecie kącik dla dzieci, gdzie maluchy mogą porysować lub pobawić się wykonanymi przez nas zabawkami z recyklingu .  Gdy to za mało… to zapraszamy na zajęcia GOKUSIE (dzieci w wieku 4-7 lat) lub ASTERKI (8-13 lat)!

 
 
#poznajGOK Pracownia ceramiczna, pracownia artystyczna.. nazwy są różne, ale przeznaczenie jedno! To tutaj rozwijamy talenty i umiejętności manualne mieszkańców gminy Świdnica .Te pomieszczenie to królest wo Małgosi Stefańskiej i Henryka Krakowiaka, którzy goszczą w nim uczestników swoich zajęć. Ponadto swoje spotkania odbywa tutaj grupa robótek ręcznych HEKLA. Największym skarbem tego miejsca jest piec ceramiczny, w którym wypalane są prace uczestników sekcji ceramicznych, a także prywatnych osób za dodatkową opłatą. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia tego niezwykłego miejsca.

#poznajGOK Jest takie jedno miejsce w naszym budynku, gdzie w powietrzu fruwają dokumenty, cyferki i projekty graficzne. Sekretariat, bo o nim mowa, mieści trzy nietuzinkowe osoby, w rękach których spoczywa cała administracja Gminnego Ośrodka Kultury. To tutaj działamy, by wszystkie imprezy były zapięte na ostatni guzik, by budżet spinał się co do ostatniego grosza, a strona internetowa i Facebook były naszpikowane informacjami i ciekawymi grafikami. W tym pokoju piszemy wnioski na ciekawe inicjatywy kulturalne oraz projektujemy wszystkie materiały promocyjne. Jeśli chcecie skontaktować się z Sekretariatem wystarczy, że zadzwonicie lub napiszecie maila:

☎️ 68 327 33 22
📧 sekretariat@gokswidnica.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *