Aktualności

Sukces Świdniczan w Lubięcinie!

28 maja zespół Świdniczanie wybrał się po raz pierwszy w tym sezonie na przegląd zespołów śpiewaczych! Zapraszamy na krótką relację z tego wyjazdu okiem członków zespołu:


Sobota 28.05.2022
Wydarzenie: I Spotkanie z Piosenką Biesiadną i Ludową „Muszla 2022”
LUBIĘCIN
 
Świdniczanie już są na miejscu 🚍Zmotywowani, wzmocnieni 💪wybornymi pierogami🥟🥟🥟które osobiście przygotował dla wszystkich kolega Janusz ruszają na zdobycie serc gospodarzy i gości Lubięcina. Choć pogoda średnio dopisuje ❤️❤️serca zebranych dziś w tym pięknym miejscu są gorące. Organizatorzy zadbali także o dobry poczęstunek😋 ciepła kawka, kolorowe wypieki,pieczone kiełbaski, chlebuś ze smalcem😋Mniam. Dla każdego coś pysznego.
🌹A przed sceną tańce, pląsy,dobra zabawa 🌹Bo na scenie🎤Konotopianie🎤Niezapominajki🎤Tęcze z Kalska🎤, Habry🎤Sławianie🎤oraz Świdniczanie 😍 Mimo, że konkurs to impreza fair play bo kiedy w jednym z zespołów 🪗akordeon odmówił posłuszeństwa Kierownik Świdniczan natychmiast ruszył z pomocą użyczając swój by zespół mógł dokończyć repertuar. 👏👏👏Brawo Piotr!!! I tak na wspólnych śpiewach i tańcach upłynął czas. Na koniec zdjęcie pamiątkowe i pora wracać…z nagrodą za zajęcie I MIEJSCA😃😃😃👏👏👏
💐Serdeczne podziękowania dla patronującej wydarzeniu Pani Wójt Gminy Nowa Sól
💐 Gorące uściski dla stałych kibiców Zespołu, którzy i tym razem dali dowód swej sympatii 🥰😘😘😘😘
 
 
Serdecznie gratulujemy sukcesu! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *