Wczorajsze popołudnie w bibliotece upłynęło pod znakiem P O E Z J I!
Gościem specjalnym wydarzenia była nasza mieszkanka Pani Barbara Moroz.
Tym razem utalentowana Pani Basia prezentowała przed widownią swoje wiersze, które dotychczas pisała do szuflady!
Dziękujemy wszystkim przybyłym za obecność! 
A pani Basi za odwagę, by pochwalić się swoją twórczością z mieszkańcami naszej gminy! 
Pełna fotorelacja z wydarzenia dostępna jest w zakładce GALERIA.
