Aktualności

Wernisaż grup Astry oraz wieczór kolęd.


W poniedziałek 18 grudnia o godz. 17:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Świdnicy odbyło się ,,Grudniowe spotkanie ze sztuką”. To ostatnie wydarzenie artystycznego tego roku. Spotkanie rozpoczęła dyrektor GOK Paulina Szewczyk witając wszystkich przybyłych. Następnie Wójt gminy Świdnica Adam Jaskulski pogratulował wystawy i wielkiego zaangażowania mieszkańców w życie kulturalne gminy Świdnica .

Od wielu lat grupa Astry spotyka się na warsztatach plastycznych w GOK i pod okiem Henryka Krakowiaka ćwiczą, malują, rozwijają swój talent i tworzą dzieła, które możemy pokazywać na wernisażach. Tym razem na wystawie zaprezentowali cykl prac pt. „Cztery pory roku – Zima”.

W tym dniu w GOK swój debiut artystyczny miała nowa sekcja plastyczna Astry Junior. Dzieci z gminy Świdnica od trzech miesięcy spotykają się i rozwijają swoje umiejętności, czerpiąc wiedzę od swoich instruktorów z grupy seniorów Astry.

Wernisaże zwieńczył koncert kolęd w wykonaniu zespołu Świdniczanie, którzy wprowadzili nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

GALERIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *