Aktualności

Wieczór ze Stand-up’em!

Zapraszamy na wieczór komediowy STAND-UP z okazji Dnia Mężczyzny (nie tylko dla panów) 💙
Na scenie wystąpią niezwykli: Wojtek Kamiński oraz Michał Mimi Zenkner!

 

Wojtek Kamiński:

„Kiedy miałem siedemnaście lat, byłem praktycznie nieśmiertelny. Później poziom nieśmiertelności malał, malał. a świat niebezpiecznie, jak boa dusiciel, zaciskał się wokół mnie. Aż któregoś dnia. Pamiętaj, jeśli nagle w drodze na cmentarz zorientujesz się, że nie jedziesz, tylko cię wiozą, to raczej to już jest koniec.” Zapraszam na mój program „Escape room”.

MIMI Zenkner:

„Na scenie komediowej działam od kilkunastu lat. Wcześniej w kabaretach: K2 i hlynur, od 2020 roku robię stand-up. W przerwach między lockdownami. „MałoZa***ista Małpa” to mój drugi program. Dłuższy niż poprzedni. I lepszy. To drugie ważniejsze. Staram się być konsekwentny i konsekwentnie pogrążam się w oczach widzów. No bo jak wskazuje tytuł, program jest w dużej mierze o mnie. Jak ktoś nie wierzy, niech spojrzy na zdjęcie. Tak że jeśli ktoś chce nie tylko się pośmiać, ale też dowartościować – zapraszam podwójnie!”

 
Ich niebanalne żarty, refleksje i poczucie humoru wypełnią Gminny Ośrodek Kultury już 10 marca o godzinie 19.00!
 
Wejściówki w cenie 💰 20 zł / osobę kupisz w 🏢Gminnym Ośrodku Kultury lub 🌐 online, pisząc do nas w wiadomości prywatnej na FB!
Nie zwlekajcie za długo! Ilość miejsc ograniczona! 😁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *