Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ najmłodsze czytelniczki Gminnej Biblioteki Publicznej, a zarazem członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki (DKK), zostały nagrodzone w konkursie organizowanym przez WiMBP w Zielonej Górze.
Nagrody wręczono 20 listopada 2025 r. podczas IV Forum Bibliotek Lubuskich, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć.



