Już od niedzieli (22.05) zapraszamy na naszą WYSPĘ KULTURY nad świdnickim zalewem 


Plewienie, grabienie i ustawianie mebli z palet 
To oznacza jedno! WYSPA KULTURY otwiera swój sezon! 
Już wkrótce pojawią się tu nowe nasadzenia, kwiaty i zielnik
wszystko dzięki funduszom Urzędu Gminy pozyskanym ze zbierania plastikowych nakrętek 
Eko zmienia się w eko! I to lubimy! 

Wiemy, że i Wy dołożyliście do tego swoją cegiełkę!
Dzięki! 
PS. Dziękujemy Panom z gminy za pomoc przy zwożeniu mebli na wyspę 
