Aktualności

Wielkanoc w liczbach!

🐣🐣🐣 Święta wielkanocne były nas doskonałą okazją do wspólnych spotkań! 🐣🐣🐣

Nasza siedziba prawie codziennie wypełniała się po brzegi rodzinami i uczniami z terenu gminy, by wspólnie tworzyć ozdoby świąteczne, ceramikę wielkanocną oraz piękne pisanki! Był to dla nas bardzo intensywny czas! A odzwierciedleniem tego są liczby!

☘️ W kiermaszu wielkanocnym, który odbył się 3 kwietnia wzięło udział blisko 150 osób! Do konkursów wielkanocnych na babę i zająca wielkanocnego zgłosiło się łącznie 30 uczestników!

☘️ W warsztatach ceramicznych dla placówek oświatowych wzięło udział 160 dzieciaków! Łącznie wypaliliśmy blisko 500 Waszych niezwykłych dzieł!

☘️ Zajęcia o tematyce zdobienia jajek metodą batikową również cieszyły się ogromnym zainteresowaniem! Przeprowadziliśmy warsztaty dla łącznie 205 uczniów i przedszkolaków z terenu gminy Świdnica! Wspólnie ozdobiliśmy ponad 600 pisanek!

Bardzo dziękujemy za Waszą obecność i zainteresowanie naszą ofertą kulturalną!Dziękujemy za te intensywne dwa tygodnie! Czas na odpoczynek! 💚🧡💛

Życzymy Wam dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz wspaniałych chwil w gronie rodziny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *